O projektu

Společnost Quadruple

Akciová společnost Quadruple poskytuje již pátým rokem mobilní telekomunikační služby tisícům svých zákazníků. Letos přichází s novou nabídkou speciálně zaměřenou na občany přes 60 let věku.

Proč?

Nikdo nepochybuje, že mobily jsou dnes hlavním prostředkem pro telefonování a posílání zpráv, jejich počet převyšuje počet obyvatel České republiky. Moderní telefony ale dokáží zpřístupnit také celé bohatství internetu a sociálních sítí a jsou pomocníkem při řešení nejrůznějších životních situací. Dva a půl milionu našich občanů seniorského věku se však musí umět vypořádat s nutností zajišťovat si služby sám bez pomoci „ajťáků“ v zaměstnání a zpravidla s menšími finančními možnostmi. Kdo se nedokáže s tímto problémem vypořádat, začne se dříve nebo později ze společnosti vyčleňovat.

Smyslem našeho projektu SENIOR60+ je podat pomocnou ruku všem těm, kteří chtějí zůstat v kontaktu s většinovou společností za cenově přijatelných podmínek. K tomu jsme si stanovili následující cíle:

  • ceny služeb pro seniory jsou minimální – nejlevnější balíček s 50 minutami pod 100 Kč měsíčně
  • všichni zákazníci mají možnost objednat si přístup ke všem mobilním službám včetně datových za minimální příplatky
  • nejsou požadovány žádné zřizovací poplatky ani smluvní závazky
  • je zřízena zákaznická linka pro pomoc při zřizování a používání mobilních služeb seniorům
  • věrným zákazníkům nabídneme akční slevy.

Podrobnosti jsou na našich internetových stránkách www.senior-mobil.cz.

Při realizaci našeho programu spolupracujeme s několika seniorskými organizacemi, například se Svazem důchodců ČR nebo Centrem celoživotního vzdělávání.

Zvýhodněný projekt pro seniory byl spuštěn v srpnu 2017 a první zákazníci již nízko-rozpočtové mobilní služby využívají. Pro příští rok plánujeme naši nabídku rozšířit o rodinné tarify, o pevné připojení k internetu a internetovou televizi. Připravujeme také atraktivní akční nabídky pro stálé zákazníky.

Zveme všechny zájemce, aby se s naším projektem podrobněji seznámili a využili jeho výhod pro udržování svých kontaktů a zjednodušili si život prostřednictvím mobilního internetu a nejrůznějších aplikací. Uvítáme veškeré podněty uživatelů k dalšímu rozvíjení tohoto projektu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace